KURUMSAL

2006 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, Tuzla Deri OSB’de 3.000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda, gelişmiş dolum sistemleri ile yüksek kalite standartlarında üretim yapılmaktadır...

OTTOMAN SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. aerosol üreticisi olma hedefiyle 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tuzla Deri OSB’de 3.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, gelişmiş dolum sistemleri ile yüksek kalite standartlarında üretim yapılmaktadır.

Firmamız, Rexon markasıyla ürettiği sanayi ve otomotiv sektörlerinde kullanılan teknik spreyler ile sprey boyalar başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, bünyemizdeki ar-ge, kalite, tasarım ve grafik departmanlarımız, ürünlerimizde yüksek kaliteyi yakalamak ve bunun istikrarını sağlamak için çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürmektedir. Operasyon, satış ve pazarlama konusundaki uzman kadrolarımız da müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için çalışmaktadır.

Her yıl düzenli olarak katıldığımız fuarlarla, ürünlerimizin dünya pazarında tanınması ve yer alması için çaba gösterirken, üç kıta ve otuza yakın ülkeye ürünlerimizi ihraç etmenin sayesinde ülke ekonomisine sunduğumuz katkı ve sağladığımız istihdam bizlere motivasyon kaynağı olmaktadır. Sektörümüzde her geçen gün büyürken, doğaya saygımız ve toplumsal duyarlılığımızdan ödün vermeme inancımızı korumaktayız.

Misyonumuz

Farklı sektörlerde geniş bir kullanım alanı olan aerosol ürünlerin, araştırma ve geliştirme sürecinden başlayarak nihai tüketiciye kadar olan tedarik, üretim, depolama ve lojistik zincirini kapsayan tüm safhalarda beklentileri üst seviyede karşılamak ve istikrarını sağlamak, bunları yerine getirirken bireye, topluma, çevreye saygılı, ekonomik ve etik değerlere bağlı kalmak.

Vizyonumuz

Üst düzey kalite ve tüketici memnuniyetini sağlama odaklı üretilen ürünlerle, iç ve dış pazarlarda hakim konuma ve aranan marka değerine sahip olmak.