Rexon markası altında, lider aerosol üreticisi olma hedefiyle 2006 yılında İstanbul’da kurulan firmamız; 2000 m2 kapalı alanda, son sistem dolum özelliklerine sahip, geniş bir makine parkuru ile yüksek kalitede üretim yapmaktadır. Ottoman San. ve Dış Tic. A.Ş. ailesi olarak ürünlerimizi, kullanıcılarını mutlu etme amaç ve çabasıyla üretmekteyiz. Sektörümüzde her geçen gün büyürken, doğaya saygımız ve toplumsal duyarlılığımızdan ödün vermeyen bir şirket olma inancımızı sürdürmekteyiz.

Her yıl düzenli olarak seçtiğimiz fuarlara katılım gerçekleştirerek ürünlerimizin dünya pazarında tanınması ve yer alması için çaba göstermekteyiz. Firmamız başta sanayi ve otomotiv sektöründe kullanılan teknik spreyler ve boyalar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bünyemizdeki araştırma ve geliştirme, kalite, tasarım ve grafik departmanlarımız ürünlerimizde yüksek kaliteyi yakalamak ve geliştirmek için istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bizi daha yakından tanımak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Alanlarında uzman pazarlama ve satış kadrolarımız maksimum müşteri memnuniyeti ile sizlere her zaman hizmet vermek için hazırdır.